card
Greeting of Tsagaan sar

We wish you a year filled with prosperity and luck! Happy tsagaan sar

Дэлгэрэнгүй

"Японы уламжлалт гар урлал өнөө цагт" үзэсгэлэн

“Netsuke – Японы уламжлалт гар урлал өнөө цагт” үзэсгэлэн нь Японы соёлыг дэлхий нийтэд танилцуулах зорилгоор Япон сангийн зохион байгуулдаг 20 гаруй нүүдлийн үзэсгэлэнгийн нэг бөгөөд  Та бидний толилон буй “Netsuke-Японы уламжлалт гар урлал өнөө цагт” бэсрэг үзэсгэлэн нь 65 үзмэрээс бүрдэж байна.

Ялтсан гутал

Ялтсан гутал: Монгол Улсын Засгийн Газрын 1995 оны 241 дүгээр тогтоолоор “Хосгүй үнэт” дурсгалт зүйлээр батлагдсан тул гэрчилгээ олгов.

Ширмэл ширдэг

Ширмэл ширдэг: Монгол Улсын Засгийн Газрын 1995 оны 241 дүгээр тогтоолоор “Хосгүй үнэт” дурсгалт зүйлээр батлагдсан.

Дэлгэрэнгүй
Монголын Үндэсний музей өвлийн цагийн хуваарьт шилжлээ.

Өвлийн цагийн хуваарь: 09 сарын 16-ны өдрөөс 05 сарын 15 Мягмар-Бямба 09:00-18:00 Касс 09:00-16:30 National Museum of Mongolia Winter timetable September 16th- May 14th Tues-Sat 9:00 A.M- 6:00 P.M Last entry 9:00 A.M-4:30 P.M

Дэлгэрэнгүй
БНХАУ-ын Үндэсний музейд зохион байгуулагдсан “Торгоны зам дагуух Үндэсний музейдын эрдэнэс” үзэсгэлэн нээлтээ хийлээ.

“Бүс ба зам” бодлогын хүрээнд “Торгоны зам дагуух Үндэсний музейдын эрдэнэс” үзэсгэлэн 2019 оны 04 дүгээр сарын 11-нээс 07 дугаар сарын 14-ний өдрийг хүртэл БНХАУ-ын Үндэсний музейн үзэсгэлэнгийн 7, 8 дугаар танхимд зохион байгуулагдаж байна.

Хүсэлт илгээх